carcarpit
cart
0 Zboží
0 CZK
wipeCart
OFUKY (1045)

OFUKY OKEN - pouze pro pěkný vzhled nebo řešení problémů?

Pro více z nás, znamená jízda autem zážitek, ať už sedíme v autě cestou do práce nebo si jen tak chceme vyrazit zkrátit volný čas, ne vždy se však cítíme dobře za jízdy. Můžeme naši zkaženou náladu po několika kilometrech jízdy zlepšit a zažít tak bez stresující den. Avšak strávený čas v autě nám ne vždy poskytuje správný pocit! Během naší jízdy autem nás mohou doprovázet nepříjemné vlivy a pocity.

 Co tím máme na mysli?

1. Když přijde vlna veder, pomůžeme si chladícím účinkem klimatizace ve vozidle. To však ne vždy nutně znamená správný pocit. I když se můžeme lépe soustředit na jízdu v chlazeném prostoru, nepřiměřené klimatické podmínky - nadměrné chlazení, namířený studený vzduch, nepravidelná údržba filtru - mohou mít nepříznivý vliv na celé naše tělo. Hlavně pro náš dýchací systém. V závislosti na tom, jak jste citliví, můžete pociťovat výtok z nosu, kýchání, kašel, zintenzivnění našich alergií a v závažnějších případech zánět uší, dutin nebo spojivek a bolest kloubů.

2. Během podzimních dešťů nebo během letní vichřice jsme často z důvodu zamlžení oken v nezávidení hodné situaci. Je to nepříjemné a mimořádně nebezpečné. I když zapneme vyhřívání čelního skla, bude chvíli trvat, než kondenzovaná mlha zmizí. Když stáhneme okna v dešti, nesmírně nás obtěžuje nejen při řízení, ale může se navlhčit i čalounění vozidla. Zatuchlý zápach, který pociťujeme pak, nelze z auta odstranit na dlouhou dobu, nebo jen za cenu vysokých nákladů.

3. Všichni máme rádi a milujeme čistý, čerstvý vzduch v našem vozidle. Někteří lidé rádi kombinují zážitek z jízdy s dobrým pocitem kouření v autě. Proto je nezbytné zajistit v prostoru pro spolucestující čerstvý vzduch, abychom se nedusili kouřem. Je důležité vyvětrat špatný vzduch z auta co nejdříve, aby čalounění nemohlo absorbovat zápach cigaret. Proto zvykneme stáhnout okna. Doprovodný průvan a silně proudící vzduch do prostoru auta samozřejmě budou překážet v jízdě, ale pokud jsme na něj náchylní dokonce i naše uši mohou zabolet a naše oči se mohou zapálit.

4. Běžným problémem silně zářícího letního slunce je oslnění našich oči za jízdy, tím trpí téměř každý řidič. Bylo by však velmi důležité, aby žádné vnější vlivy neoslabovali vidění během jízdy, protože to je předpoklad bezpečné jízdy. Slepá jízda je mimořádně nebezpečná, protože vozidlo se nedá zastavit v předvídatelném okamžiku na cestě.

Potom všem vyvstává otázka: Jak můžeme předejít těmto problémům?

Řešení je jednoduché: namontujte si na své vozidlo ofuky vzduchu na okna!

Pomocí tohoto užitečného produktu dokážeme odstranit nepříjemnosti způsobené klimatizací auta, zbavit nás jejich neustálého používání, a tím snižovat náklady spojené s jeho provozem. Instalací ofokůoken můžeme přes mírně stažené okna vpustit čerstvý vzduch do prostoru pro cestující. I v deštivém počasí můžeme zajistit větrání vozidla tak, aby kapky vody z deště nepadaly do auta a vytvořená pára a vlhkost z oken rychle mizela. Díky ofukům na oknech nedojde k průvanu a silně pudiaceho větru do vozidla, nemusíme se obávat o naše zdraví a účes. Jízda bude bezpečnější! Cigaretový kouř také rychle opouští prostor pro cestující.

V některých případech odfiltruje rušivé sluneční světlo ze strany a doplňuje tak žaluzie, spolu se sklopnou sluneční clonou z výroby. Poskytuje vynikající bezpečnost a slouží ve všech ročních obdobích. Pokud jde o výhody vzduchových ofuků, je třeba uvést, že v důsledku výše uvedeného je cesta autem pohodlnější pro všechny cestující. Mírnější hluk za jízdy navíc umožňuje tišší konverzaci mezi cestujícími.

Vzduchové ofuky oken dostupné v našem internetovém obchodě jsou grafitově šedé (kouřové barvy), vyrobené z plexiskla, z důvodu své průhlednosti nebrání vidění, nenarušují ani ve výhledu na boční zrcátka. Jsou v linii a v rovině automobilu, takže se perfektně vejdou do světa designu vozidla a dodávají mu příjemný vzhled. Jsou vyrobeny z materiálu odolného vůči UV záření, zcela rozměrově přesné a perfektně zapadají do daného typu automobilu. Instalace deflektorů je jednoduchá, není potřeba žádné odborné znalosti, nevyžaduje úpravu vozidla. Deflektory jsou volitelné dvoudílné, pouze pro první 2 okna; nebo sada 4 částí pro všechny 4 okna. Připevňuje se k okennímu rámemu.

Pokud jsme vás přesvědčili o praktičnosti vzduchových ofuků naším článkem a jste obtěžováni výše uvedenými problémy a rušivými vlivy, nainstalujte si okenní vzduchový deflektor na své vozidlo!Čekáme na vás v našem internetovém obchodě!

Jiné zboží