GUMOVÉ AUTOKOBERCE

GUMOVÉ AUTOKOBERCE

GUMOVÉ AUTOKOBERCE

INTERIÉR VOZIDLA S GUMOVÍMI KOBERCAMI                                                                                                

Interiér vašeho vozidla doplněn gumovými autokobercemi a vanami do kufru o vysoké kvalitě bude nejen elegantní, ale zajistí ochranu čalouněných prostorů ve vašem milovaném autě. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které nepodlehnout působení jakékoliv vylité tekutině na podlahu či do zavazadlového prostoru auta. Autokoberce, které se dostanou k zákazníkům, jsou rozměrově přesné, dokonale zapadají na podlahu konkrétního automobilu, stačí jen přesně vybrat značku, typ a rok výroby vašeho automobilu.

Je to zboží, které je využitelný v každém ročním období a je přizpůsobení různým podmínkám počasí, chrání vaše auto před vlhkostí a znečištěním. Vedle přesných mírách koberců na podlahu auta a zaručené kvalitě je důležité, že si můžete vybrat ke každé značce auta z více dresingových nabídek koberců, kteréjsou pro vás nejvhodnejší.

GUMOVÉ AUTOKOBERCE

GUMOVÉ AUTOKOBERCE ČERNÉ dostupné v kvalitě: NORMÁLNÍ, EXKLUZIVNÍ, DESIGNOVÉ

3D GUMOVÉ AUTOKOBERCE

DESIGN GUMOVÉ AUTOKOBERCE dostupné v barvách: ČERNÉ, ČERVENÉ, ŠEDÉ, BÉŽOVÉ

VANY DO KUFRU:

Dostupné v kvalitě: PLASTOVÉ, GUMOVÉ, DESIGN, EXKLUZÍVNÍ

VÝŠKA HRANY AUTOKOBERCŮ A VAN

Ačkoli jsou vzory různé, ale podstatné a hlavní znaky koberců jsou stejné: nezapáchají, mají továrně vyrobené fixace a disponují proti skluzovými vlastnostmi což je přiřízení motorového vozidla základní podmínkou bezpečnosti jízdy. Jsou vyrobeny s okrajem 1,5 - 5 cm, které v zimních měsících během sněžení zabraňuje prosakování vody na podlahu čalounění vozidla. Výška hrany vaniček je závislá na druhu a pohybuje se v rozpětí také od 1,5 - 5 cm.

PROTISKLUZOVÁ ÚPRAVA A FIXACE

Fixační prvky a výstupky na spodní straně gumových koberú zabraňují posunování po podlaze vozidla a autokoberce bezpečně sedí v závislosti na značky a typu vozidla. V namáhané oblasti pedálů na koberci pro řidiče oceníte zesílenou vrstvu materiálu, protože prodlužuje životnost autokoberce.

PRAKTICKÝ DESIGN

Design autokoberců na míru má čtverečkované provedení a hlavněsvými drážkami sklidí vodu, bláto, písek čim zabráníme znečištění čalounění na podlaze vozu a zajišťují, že nedochází k protékání vody nebo tajícího sněhu po čalouněném koberci. Vzory designů jsou dezény pneumatik vzory plastových medníku a kostkované.

PŘESNÝ STŘIH

Gumové autorohože se přizpůsobují střihem ke konkrétní značce a modelu vozidla. Modeláři firmy RIGUM, GUZU, GLDEDRING, FROGUM pečlivě vyměřují každý jeden nový model vozu, takže pasují přesně na podlahu.

OCHRANA A ČIŠTENÍ

Gumové koberce od nás jsou dostupné během celého roku, protože řidičem je koberec neodmyslitelnou součástí svého auta, který je využitelný v každém ročním období a je přizpůsobení různým podmínkám počasí, chrání vaše auto před vlhkostí a znečištěním mokrými botami od bláta, sněhu nebo pouličního prachu. Údržba koberce není vůbec náročná, můžete použít omytí hadicí, jakož i vysokotlakým nářadím.