Auto doplněk, výbava do osobního automobilu jakodárek

Auto doplněk, výbava do osobního automobilu...

Auto doplněk, výbava do osobního automobilu jakodárek

S největší pravděpodobností jste již byli v situaci, kdy jste chtěli dát dárek příteli, milovanému rodinnému příslušníku, ale nemělijste ani ponětí, čímž ho můžete obdarovat. Strávili jste hodiny, dokonce i dny před výlohami obchodů, dívali jste na police obchodů, ale bezvýsledně.Pak, když jsme předali oslávenci dezert, víno nebo dárkový poukaz pro nedostatek vhodnějšíhodárku, necítili jste se ve své kůži dobře. Vědělijste, že to není ta skutečně vhodná věc, kterou byste chtěli způsobit obdarovanému radost. Samozřejmě nejnepatrnější věc vám nepřišlana mysl! Pokud má milovaná osoba auto, můžete se ujistit, že už s tím nebudete mít problém! Protože většina lidí miluje své auto!

Výšivky jsou zdobeny přezdívkami, značkami aut, jmény a různými slovy, pro ně je důležité, jak jedinečně to vypadá. Pokud však splňují předmět a nároky použití, považuje se to za útulné, pohodlné a bezpečné. Uvědomujeme si, že váš problém je vyřešen! Místo dlouhé hledání v obchodech navštivte náš internetový obchod a v krátkém čase si můžete objednat překvapení, které se určitě bude líbit!

Nabízíme vám několik nápadů z našeho sortimentu autodoplňků!

1. Pokud chcete dát dárek někomu, o kom víte, že nemá rád univerzální hromadně vyráběné koberce, vany, ale se spíše usilujete o jedinečnost, která odráží vaši individualitu, jste s námi na správnémmístě! S dobře sestavenou kombinací autokoberce se můžete vkrást do srdce obdarovaného. Samozřejmě, musíte vědět pečlivě vyplnit formulář objednávky, aby ste věděli vybrat spoustu malých detailů o koberci podle možností nabízených v produktovém listu:

  • vybrat materiál teddy tloušťku a barvu koberce
  • vybrat materiál obšívky včetně nubuck kožené lemovky na prémiových kobercích, typ a barvu

lemovky a barvu nití, kterou má být obšitá lemovka

  • vybrat barvu a text výšivky nápisem může být značka nebo typ automobilu, ale i přezdívka majitele nebo přezdívka auta
  • výběr materiálu nášľapníka - z látky nebo z gumy, a z jaké barvy
  • jaké jsou body ukotvení, fixační body na podlaze auta - pokudnejsou v autě, mohoubýt také řešením na suchý zip

Jakmile jste objednáli koberce podle vašich přání, můžete se těšit spolu s námi na jedinečný koberec ve Vašem autě!

Naše výrobky samozřejmě kromě individuálních potřeb, splňují i důležitější požadavky: díky našim kvalitním surovinám jsou odolné, nemačkajíse a nepohybujíse na podlaze vozu, snadnose čistí a je možné požádat o výrobu do jakékoliv značky či typu auta.

2. Pro řidiče citlivého na zápach může být velmi nepříjemné, pokud jeho gumové koberce vydávají nepříjemný, intenzivní gumový zápach, proto doporučujeme naše kvalitní gumové nebo textilní koberce, kteréjsou bez zápachu, neboť jsou parfémované. S těmito výrobky si mohou i řidiči s citlivým nosem udělat lepší náladu a pohodu.

3. Často sestává, že koberec v autě je menší nebo větší, než by měl být, snadno se sklouzne, může to ztížit používání pedálů a způsobit nehodu. Zajistěte si pohodlnou a bezpečnou jízdu s rozměrově přesně a opatřena protiskluzovou zónou autokoberců!

Pokudjstejiž zadali dárkovou objednávku a jste také milovníkem svého automobilu, překvapte se designem nebo praktickým auto doplňkem z našeho internetového obchodu!